Київ, проспект Степана Бандери 8, офіс 316
Пн - Пт: з 9:00 до 18:00
0 0

Новини

Уберегти себе під час пандемії: 5 важливих правил миття рук

Уберегти себе під час пандемії: 5 важливих правил миття рук

Довгий час людство покладало великі надії на антибіотики та інші ліки, які допомагали в боротьбі зі складними захворюваннями. Але коли світ накрила пандемія коронавірусу, найефективнішим способом боротьби стала підтримка гігієни рук. Саме миття рук і використання антисептиків Всесвітня організація охорони здоров'я визнала найефективнішими методами стримування поширення вірусу. Розповідаємо про 5 важливих правилах правильного миття рук, які сьогодні повинен знати кожен.

Що вибрати - електричні сушарки або паперові рушники?

Що вибрати - електричні сушарки або паперові рушники?

У питанні гігієни рук сушка відіграє не останню роль, адже на вологій шкірі бактерії поширюються швидше, особливо після відвідування туалетів міського типу. Ось чому в місцях, де люди найбільш схильні до впливу різних інфекцій (заклади громадського харчування, медичні установи, торговельні центри), ретельне миття рук та їх сушка - це важливий процес, який може захистити від поширення бактерій і захворювань. Фахівці компанії «WC Design» розкажуть, в чому відмінність між паперовими рушниками та електричними сушарками.

Що вибрати: сушарки для рук або паперові рушники?

Що вибрати: сушарки для рук або паперові рушники?

Представники, як ринку сушарок, так і паперових рушників постійно спонсорують дослідження в своїх галузях для підтвердження своєї ефективності.

Рукавички нітрилові або латексні: що краще?

Рукавички нітрилові або латексні: що краще?

Одноразові рукавички використовуються в маніпуляційних, стоматологічних кабінетах, клініках, косметичних центрах, масажних кабінетах. Сфера застосування такої продукції дійсно величезна. Двома найпопулярнішими матеріалами для виробництва еластичних рукавичок є нітрит і латекс. У деяких ситуаціях краще використовувати нітрилові рукавички, в деяких - латексні. Давайте розберемося, з чим пов'язані відмінності, і який варіант вибирати в конкретному випадку.